Hakkımızda

Biz kocaman bir aileyiz. Hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, yatılı – yatısız bakıcı, hemşire ile özel bakım, refakatçi kısacası hizmet verdiğimiz her alan için ailemizi özenle oluşturduk. Mesleğinden keyif alan, eğitimli ve uzman kişiler olmasına dikkat etmenin yanı sıra insanları seven ve her bir bireye değer veren, hayata karşı umut dolu bakan kişiler olmalarına özen gösterdik. Her gün yeni bir kişinin katıldığı bu kocaman ailemiz ile keyifli bir şekilde yolumuza devam etmekten ve sizler için hizmet vermekten oldukça mutluyuz.

Misyonumuz

Sağlık kişinin en değerli hazinesidir, diyerek yılların tecrübesi ile İSTANBUL’da başladığımız yaşlı bakımı, çocuk bakımı ve hasta bakımı,hizmetli işimize dört elle sarılarak siz değerli müşterilerimize alanında eğitimli, profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Yılların tecrübesi ile İSTANBUL’da gerek evinizde gerekse hastane ortamında sizlere en iyi hizmeti sunmak için bilinçli ve iletişime açık referanslı personellerimizle çalışmaktayız.Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıp,kaliteli hizmet vererek ulusal alanda ilk tercih olmak.

Eksiksiz, titiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile her geçen gün kalıcı olduğumuz bu sektörde basamakları tırmanmaya devam ediyoruz. Zor günlerinizde ailemiz ile sizlerin yanında olmaya hazırız.

Uzun süredir çalışmakta olduğumuz lavin danışmanlık firmasından çok memnunuz. Eşimle haftanın 6 günü çalışmaktayız ama çocuk bakıcılığı konusunda aldığımız hizmetten ötürü hiç aklımız kalmıyor tekrar teşekkürler

Bilal Görür
İnsan Kaynakları Yön. 

Restoran sektöründe olduğumuz için gece geç saatlere kadar çalışmayız. Bu sebeple evimize yardımcı konusunda hizmet aldığımız lavin danışmanlık firmasına vermiş oldukları hizmetten ötürü teşekkür ederiz.

Salih Yamacı
Rest. Müdürü
 

Hizmetlerimiz..

Ev ve İş Yerlerine Yardımcı

Ev ve İş yerlerinize yardımcı hizmeti için bünyemizde bulunan bir çok uzman kişi ile anında çözüm üretiyoruz. Profesyonel kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı

Çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Onlara iyi bir hizmet geleceğimizin teminatıdır.

Yaşlı Bakıcı

Bizleri bugünlere getiren büyüklerimize her zaman iyi bir hizmet vermemiz gerekmektedir. Bu bilinç ile hareket ederek saygıda kusur etmemeliyiz.

İş İlanları

Eğer sizlerde bu sektörde çalışmak ve hizmet alanımıza katılmak isterseniz, bizlere ulaşabilirsiniz.

Hasta Bakıcı

Eğer vaktiniz yoksa yada destek almak isterseniz bizlere ulaşarak yönlendireceğimiz işinde uzman personeller ile tam donanımlı hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'un Tüm Bölgelerine

Tüm İstanbul bölgelerine hali hazırda hizmet vermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Uzman ve Profesyonel Kişilerden Bakıcı Desteği Almak İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button