Bakıcı

Kurumsal firmamız uzun senelerdir bu sektörde bulunmaktadır. Her geçen gün bakıcı sektöründe daha da büyüyen firmamız profesyonel hizmeti kendine sorumluluk ile hareket etmektedir. Sizlere yönlendirecek olduğumuz tüm personeller eğitimli ve tecrübelidir.

Lavin Danışmanlık firmamızdan bakıcı desteği istediğiniz taktirde sizlere 3 adet resimli ve referanslı olacak şekilde kişi bilgisi göndermekteyiz. Bu kişilerin daha ayrıntılı bilgilerini telefon aracılığı ile bizlerden öğrenebilirsiniz.

Profiller arasından seçeceğiniz kişiyi istediğiniz gün ve saatte adresinizde olacak şekilde gönderim sağlamaktayız. Her hangi bir sebepten beğenmediğiniz durumlarda anında bakıcı değişimini firmamız gerçekleştirmektedir.

Firmamızdan yönlendirmiş olduğumuz personelleri asla tecrübesiz ve eğitimsiz değildir. Bizler bakıcı hizmeti için yönlendirdiğimiz personellerin ehliyet sahibi olmasına ve iyi bir hizmet anlayışı olmasına dikkat ediyoruz. İstanbul bakıcı hizmeti veren bir çok firma yada kişi tamamiyle ehliyet sahibi olmayan kişiler ile çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda istenmeyen sonuçlar alındığını hem basından hem de sosyal medya aracılığı ile görmekteyiz.

Profesyonel Bakıcı

En iyi hizmet anlayışına sahip firmamız bu gibi durumlar olmaması adına en ince ayrıntısına kadar düşünerek hareket etmektedir. Sizlerinde Profesyonel bir ekipten bakıcı desteği almak en doğal hakkınız. Bu sebeple sizlere göndereceğimiz tüm personellerin eğitimli, tecrübeli ve çalışma ehliyetine ait olan kişiler olmasına dikkat ediyoruz.

Çalışma prensibimiz sebebiyle lavin danışmanlık firması Türkiye de ciddi bir yere ulaşmış ve aranan firma haline gelmiştir. Hizmet verdiğimiz bazı bakıcı hizmetlerimizi referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz. Firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz hakkımızda sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Hasta Bakıcı

Firmamızda işinde uzman olan kişilerden profesyonel destek alabilirsiniz. Tüm bakıcı hizmeti veren kişiler eğitimli ve çalışma ehliyetine sahip kişilerdir. Hasta bakıcı sektörü için yönlendireceğimiz kişiler arasında başhemşire yada hemşirelik görevleri yapmış kişilerde bulunmaktadır. Gönderecek olduğumuz profiller arasından sizler dilediğiniz kişilerden bakıcı desteği alabilirsiniz.

Bizlerden hasta bakıcı haricinde farklı bakıcı desteği de alabilirsiniz. Bunlar;

Bebek Bakıcısı,

Çocuk Bakıcısı,

Hasta Bakıcısı,

Yaşlı Bakıcısı olmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde şuan İstanbul’un bütün semtlerine bakıcı desteği sağlamaktayız.

Kötü ve çalışma ehliyeti olmadan bakıcı hizmeti veren kişi yada firmaları gerekli yerlere bildirmelisiniz.

Hemen Bakıcı Desteği Alın

Profesyonel ve işinde uzman bakıcı hizmeti almak istiyorsanız hemen irtibata geçebilirsiniz.

Call Now Button